O spoločnosti

Spoločnosť MAHUT group a.s. vstúpila na Slovenský trh v roku 2008. Už od samotného začiatku pomáha svojim klientom so širokým spektrom ich požiadaviek týkajúcich sa ich podnikania, alebo aj ich súkromného života. Ponúka komplexné balíky služieb, ktoré vás zbavia starostí a ušetria čas i peniaze. Od vedenia zmlúv, vymahanie pohľadávok, zakladanie obchodných spoločností,  poradenstvo a vypracúvanie dokumentácie podľa GDPR cez státie na úradoch až po odborné poradenstvo – v tom všetkom sa môžete na nás stopercentne spoľahnúť.

S nami môžete žať Vaše úspechy.

Určite chcete byť informovaný a držať krok s dobou. Ale viete kde hľadať tie správne informácie? Máte čas a prostriedky neustále sledovať zmeny v zákonoch, dotačných pravidlách, eurofondoch, …? Ak na obe otázky neodpoviete s istotou áno, podstupujete vysoké riziko, že premeškáte určitú príležitosť, horšie povinnosť, alebo najhoršie oboje naraz. S nami budete pracovať efektívnejšie, bez chýb, a s mimoriadnym stupňom právnej istoty.

O našich klientov sa staráme už od ich úplného začiatku. Založenie obchodnej spoločnosti je komplikovaný proces, a my ho poznáme do posledných detailov. Vďaka tomu vieme založenie spoločnosti vykonať tak plynule a rýchlo, ako len náš právny systém umožňuje.

My vieme, že Váš čas je drahocenný, zarába vám peniaze. Nechcete ho tráviť u právnikov, či behaním po úradoch. Vaše miesto je inde. Podnikateľská činnosť si vyžaduje celého človeka a my to vieme.

Spolu s podnikaním sú spojené aj nepríjemné záležitosti, ktoré mnoho podnikateľov dobre pozná. Nezaplatené faktúry, navyšovanie dlhov, premlčané pohľadávky. To všetko spôsobuje mnohým podnikateľom vrásky na čele. Nie však našim klientom…

Venujeme sa Vaším potrebám už od roku 2008. Ponúkame široký balík služieb, ktorý Vás zbaví starostí a každému z Vás ušetrí čas i peniaze.

Úvodná konzultácia je grátis.

Ponúkané služby :

  • GPDR – Poradenstvo a služby v oblasti ochrany osobných údajov
  • Vymáhanie pohľadávok
  • Zakladanie a zmeny s.r.o.
  • Virtuálne sídla pre spoločnosti
  • Odborné poradenstvo pre poľnohospodárov v oblasti pozemkov, práva a dotačného mechanizmu.
Môžeme Vám pomôcť ?

V prípade nejasností, otázok, alebo iných informácií nás neváhajte kontaktovať.

So spoločnosťou MAHUT Group a.s. spolupracujeme ešte len krátko, ale už pozitívne môžem ohodnotiť s akou vervou a úspešnosťou sa pustili do vymáhania pohľadávok od našich neplatičov. V krátkej budúcnosti chceme rozšíriť spoluprácu aj na ďalšie oblasti ohľadom ich právneho zastupovania.

RAMEKO, Čaklov
Chceme rozšíriť spoluprácu
error: